Radost z prvního potomka byla znásobena i rekordem, kdy se Raghav stal nejstarším otcem na světě. Muž, jenž pracuje v zemědělství a každý den dostává mzdu za provedenou práci, si svůj věk vůbec nepřipouští a chce v zaměstnání i nadále pokračovat. Příští rok se dokonce chce pokusit o další dítě.

Ramjit Raghav se svým synem Vikramjeetem.

Ramdžit Raghav se svým synem Vikramdžítem.

FOTO: fotobanka Profimedia

Indové jsou zřejmě všeobecně schopní oplodnit ženy v mimořádně vysokém věku. Dosavadní nejstarší otec světa Ind Ram Jogi, rovněž zemědělec, se před třemi lety stal otcem, když mu bylo 91 let, ale na rozdíl od Raghava nebyl v této roli žádným nováčkem, jelikož se jednalo o jeho 21. dítě. Některá média však spekulují, že se i u Raghava nemusí jednat o jeho první dítě.

Ramdžit Raghav tvrdí, že je mu sto let, ale podle rodných záznamů a dokumentů je mu o šest let méně, i tak je s přehledem nejstarším novopečeným otcem. O věku Šakuntaly Dali se spekuluje také, média uvádějí, že je jí 52 let.

Raghav se svou partnerkou Shakuntalou.

Raghav se svou partnerkou Šakuntalou.

FOTO: fotobanka Profimedia

Celá rodina pohromadě

Celá rodina pohromadě

FOTO: fotobanka Profimedia

Dvojice vnímá narození Vikramdžíta za boží dar a samotný Ind se o budoucnost dítěte nebojí. „Nic se mému synovi nestane, to by mě musel uštknout velký černý had, a to je příliš daleko před námi. Navštivte mě za deset let a budu vypadat stejně,“ řekl přesvědčeně Ind.