„Je to úžasná strategická hra, které jsem hned propadla. Bohužel nejde jen o dobrou strategii, ale trochu i štěstí, které se mi vyhýbá. Stále ale věřím, že můj den přijde,“ svěřila se modelka, která si nemohla nechat turnaj European Poker Tour v pražském Hiltonu ujít.

O vášni Mašlíkové k pokeru mluví i její doprovod. Společnost jí dělala její kamarádka Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, která má k pokeru snad ještě blíž, než Mašlíková. Po rozchodu s přítelem Radovanem totiž již několik měsíců žije s kamarádem moderátora Leoše Mareše, podnikatelem a majitelem několika kasín, Jaroslavem Vítem.

"Ale tak proč ne, ať se dívá, třeba bude hrát aspoň o něco lépe než doposud. Hrát proti ní, to byly zatím skoro vždy peníze zadarmo. To vám řekne snad každý pokerový hráč," řekl pro Novinky na EPT jeden z českých reprezentantů.

Domácím hráčům se na turnaji bohužel nedařilo. Nejlepší Čech, Petr Targa, obsadil až 39. příčku. Jediný český PokerStars Pro Martin Hrubý se bohužel pro české barvy poroučel už v prvním turnajovém dni. Vítezem celého turnaje se stal Velšan Roberto Romanello, který obratem uspořádal v hotelovém baru velkolepou party.