Modelka byla v rozhovoru pro gay časopis LUI magazine sdílnější možná víc, než chtěla. Vysvětlila například, že jí vadí partneři, kteří se chtějí přiživit na jejím úspěchu.

"Průšvih nastává v momentě, kdy se ten frajer začne sledovat v bulváru, tím u mě končí. Pokaždé si myslí, že je celebritou, ale bohužel je jenom v mým stínu. To u mě zaručeně funguje jako signál k ukončení vztahu. Chci chlapa, který mě předčí inteligenčně, ne počtem článků v bulváru," vysvětlila.

Když dostala otázku, jaký je její žebříček pěti nejdůležitějších životních hodnot, na prvním místě uvedla zdraví a na zbývajících peníze. Naopak fyzická láska a partnerská rozkoš pro ni nejsou zdaleka tak podstatné.

"Každý můj frajer na mě po čtrnácti dnech vždycky zatlačí tím, že by si přál víc sexu. Po každé si myslí, že jsem ta největší milovnice sexu, ale nakonec mě k tomu musí nutit. Takže tak to je. Nejsem na sex," reagovala.

Dodala, že zatím žádný muž neobjevil onu část těla, která by v ní probudila vášeň. V určitých milostných situacích prý musí předstírat. "Jsem herečka největšího rázu," dodala Hanychová.

Kontroverzní modelka přezdívaná "česká Paris Hilton" není první známou osobností, kterou gay časopis LUI vyzpovídal. Již na jaře se proslavil kvůli úniku výroků Mirka Topolánka, jenž při fotografování pro magazín hovořil necitlivě o církvi, homosexualitě tehdejšího ministra dopravy Gustava Slanečky a židovství bývalého premiéra Jana Fischera. [celá zpráva]

To nakonec někdejšího předsedu ODS stálo politickou kariéru. [celá zpráva]