„Já to hodnotit nemůžu. Snad jsem nikoho nezklamal. Tvrdě jsem se připravoval a dlouho jsem trénoval, abych to dívenkám nepokazil. Do poslední chvíle jsem ale ještě kroky zkoušel na chodbě,“ svěřil se Novinkám Mistr zpěvu, který se po středečním vystoupení stal dalším adeptem na některou z tanečních show.

Karel Gott se během několika dní roztančil, až měly dívenky z 5Angels co dělat, aby mu stíhaly.

Karel Gott se během několika dní roztančil, až měly dívenky z 5Angels co dělat, aby mu stíhaly.

FOTO: Michaela Feuereislová

Za Gottovým úspěchem nestála ale jen tvrdá dřina, ale ruka mistra tance Yemiho AD. Právě slavný tanečník Mistrovi vymyslel taneční choreografii. Sám ale přímo na pódiu předvedl, proč patří mezi světové špičky. Se svou taneční skupinou JAD Dance Company předvedl sehranou sexy show, která mezi českými tanečními skupinami nemá obdoby.

Yemi na pódiu předváděl nevídané kousky.

Yemi na pódiu předváděl nevídané kousky.

FOTO: Michaela Feuereislová

V pražské Tesla Areně se střídala celebrita za celebritou. Nechyběli ani Leona Machálková, Petr Kolář, Petr Bende, Petr Hapka nebo mladičká rockerka Ewa Farná, která pro tentokrát vyměnila koženou bundu za outlook vzorné školačky ve velkých brýlích.

A Magická noc, kterou mediálně zaštitoval i Seznam.cz, se vydařila nad očekávání. Podařilo se totiž vybrat magických 5 460 867 korun pro nemocné děti.