"Dala jsem ze svého honoráře dětem z dětských domovů sto tisíc korun. Proč dělat dražby, když můžu pomoci sama," řekla Novinkám Ochotská, která pokřtila svůj druhý kalendář, který fotila v říjnu v Budapešti. Děti z dětských domovů dokonce pozvala i na křest kalendáře, kde zároveň oslavila své 26. narozeniny.

"Dlouho jsem přemýšlela, kdo by mi měl kalendář křtít, a nemohla jsem na nikoho přijít. Nakonec jsem se rozhodla, že dětem udělám obrovskou radost, když mi kalendář pokřtí. Všechny děti jsou z Moravy a tak jsme jim připravili nádherný den v Praze, odpolední zábavu s klaunem a večer křest. Byly dojaté," řekla Novinkám Ochotská.

Na křtu svého kalendáře Míša oslavila své 26. narozeniny, které má za týden. Dorazili i kolegové ze zpravodajství na Nově a slavilo se do nočních hodin. A zdaleka nešlo o poslední narozeninový večírek Ochotské. "Mám hodně přátel, rodinu. Takže mě čekají celkem čtyři oslavy," upřesnila moderátorka.

Na křtu chyběl její přítel, slovenský podnikatel Adrian Ituch. "Jsme spolu dva roky a to nejlepší, co jsme pro náš vztah mohli udělat je, že si ho chráníme. A tak to bude i dál," vysvětlila Ochotská.

Zároveň prozradila, že se nedávno stěhovali do společného domu a pořídili si psí miminko. "Jednou ráno jsem se probudila a Charlie ležel vedle mě. Je to ridgeback a od Adriana to bylo nádherné překvapení," prozrazuje Míša.

S přítelem spolu letos stráví druhé Vánoce. Budou společně u Míšiných rodičů. "Budeme tam spolu už podruhé a moc se těším. Rodiče si s Adrianem skvěle rozumí a já jsem vedle něj velmi šťastná, "dodala Ochotská.