S nehezkým nálezem v pytlíku se žena vyrovnala po svém. Když zjistila, co se mezi hranolkami nachází, začala ječet. Třicetiletá zákaznice se následně okamžitě obrátila na supermarket Co-op, ve kterém hranolky koupila. Tam se jí dostalo od ředitele prodejny omluvy a kompenzace 50 liber (asi 1450 korun) ve voucherech na další nákupy.

S kompenzací se ovšem žena nehodlá spokojit a plánuje si stěžovat na vyšších místech. Vyhlídky má více než dobré. Její případ přišel totiž jen nedlouho po obdobném nálezu v hrabství Oxfordshire. Tam Stephen Forse připravoval sendviče z toastového chleba pro své ratolesti, když si všiml tmavého objektu v rohu asi tří nebo čtyř plátků. Zjištění bylo o to nepříjemnější, že již několik plátků z tohoto chleba sám požil.

Forse si nejdříve myslel, že jde o nějakou chybu vzniklou špatným rozmícháním těsta. Tato představa však vzala za své v momentě, kdy si uvědomil, že má tmavý objekt na okrajích srst. Firma produkující chléb nakonec byla donucena zaplatit celkem 17 tisíc liber (zhruba 495 tisíc korun) v pokutách a kompenzacích.