"Rozchod s Lacem je velmi čerstvý. Definitivně jsme se rozešli asi před týdnem," řekla Novinkám Eliška Bučková. Vztah prý nefungoval již delší dobu. "Řešili jsme to asi čtyři měsíce. V září Laco nastoupil jako lékař do Thomayerovy nemocnice, já měla hodně práce, odcizili jsme se," upřesnila modelka.

Vašek Noid Bárta na premiéře muzikálu Robin Hood

Vašek Noid Bárta prý není důvodem rozchodu Elišky a Laca

FOTO: Michaela Feuereislová

Za rozchodem prý nestojí nikdo třetí. Bulvární média před čtrnácti dny načapala Bučkovou s muzikantem Vaškem Noidem Bártou na utajené večeři a došlo i na společný odjezd Noidovým vozem. "Vašek je jen kamarád, nic mezi námi není. Určitě za rozchodem nestojí nikdo třetí," tvrdí Bučková.

Novému vztahu by se ale nebránila. "Až to přijde, tak to přijde. Určitě bych ale nechtěla běžet ze vztahu do vztahu. Od sedmnácti jsem nebyla sama, a tak bych si to teď chtěla trošku užít, oddychnout si a věnovat se především práci a přátelům," vysvětlila Novinkám Bučková na představení nového Liberty racing teamu.

Eliška Bučková,Iveta Lutovská a Jakub Smrž na Ducati párty

Eliška Bučková,Iveta Lutovská a Jakub Smrž na Ducati párty

FOTO: Michaela Feuereislová

Motorky a rychlá jízda se modelce líbí, sama by se je ale řídit bála. "Rychlou jízdu miluju, ale sama bych se motorku řídit bála. Mám k ní velký respekt, na silnicích je spousta úrazů a nevěřím si," prozrazuje. Obavy má prý v Praze i při jízdě autem. "Vyjíždím tak jednou za měsíc. U nás na Moravě se tolik nebojím, ale v Praze mám zkrátka strach," dodala Bučková.