Pětadvacetileté Kennaové bylo nevolno celý den, a proto byla puštěna z práce dřív domů, aby si odpočinula. Ještě téhož dne však nečekaně porodila zdravou dcerku, kterou pojmenovala Elizabeth, uvedl deník Daily Mail.

Šokovaná novopečená maminka okamžitě volala svému partnerovi Alanu Whiteheadovi, aby mu jen těžko uvěřitelnou zprávu sdělila. Ačkoli lékaři nevědí, v kolikátém týdnu Jodie přesně porodila, její dítě bylo zdravé a s 3,25 kilogramu mělo i průměrnou hmotnost, proto je možné, že se malá Elizabeth narodila správně přibližně v devátém měsíci těhotenství.

Malá Evie je ze sestřičky nadšená

Jodie ihned po porodu zavolala i svou matku Elaine, která za ní rychle přišla: „Měla jsem opravdu strach, když jsem se dostala dovnitř a dítě bylo modré. Snažily jsme se ho zahřát a řekla jsem Jodie, ať se připraví na příjezd sanitky,“ vyprávěla Elaine o hektickém příchodu malé Elizabeth na svět.

„Jsme za ni tak rádi. Vede se jí opravdu dobře a Evie je nadšená, že má malou sestřičku, ale když se to stalo, bylo to děsivé. Neměla jsem vůbec tušení, že jsem těhotná. Zní to šíleně, ale porodní asistentky říkaly, že se to může stát. Alan byl v šoku, když přišel domů a našel mě s miminkem v náručí, ale dnes už z ní má opravdovou radost,“ dodala Kennaová.