"Bohužel jsem se kvůli zlomenému kotníku nemohla několik měsíců prakticky pohybovat. Nalomenou psychiku jsem si léčila velkým přísunem čokolády a bonbónů. Byla jsem velmi neukázněná a mám asi o deset kilogramů více," řekla Novinkám Basiková.

Zpěvačka nešťastně upadla na červnové dovolené na řeckém ostrově Kos. Kotník jí museli lékaři dokonce dvakrát operovat. Stále v něm má šrouby. Lékaři jí je plánují vyndat příští rok v červenci.

Bára Basiková na 5.výročí salónu na hubnutí

Bára Basiková přibrala kvůli zlomenému kotníku deset kilogramů.

FOTO: Michaela Feuereislová

"Už v pohodě chodím, ale na běhání to rozhodně ještě dlouho nevypadá. Noha je stále oteklá, mám problém se dostat do běžných bot. Na vysoké podpatky můžu zapomenout a volím volnější boty. Chodím na rehabilitace, cvičím a snažím se dát do kupy," prozrazuje.

Zpěvačka zahájila tvrdý režim. Drží dietu, cvičí a do půl roku chce mít o deset kilogramů méně. "Rozhodla jsem se s vahou radikálně něco udělat," říká rázně.

Bára Basiková a Šárka Ulrichová na 5.výročí salónu na hubnutí

Bára Basiková a herečka Šárka Ulrichová se chystají na bezbolestnou liposukci.

FOTO: Michaela Feuereislová

"Objevila jsem firmu, která mi připravuje dietní jídla a pravidelně jsem zase začala chodit na bailine - hubnutí pomocí elektrošoků, které mě vždycky zachraňovalo. A protože jsem nyní už přibrala vážně dost, chystám se na na bezbolestnou liposukci, o které jsem slyšela samé superlativy," upřesnila své plány Bára na 5. výročí salónu Pretty woman figure, jehož je tváří.

Jiří Korn, Bára Basiková a Kamil Střihavka na TK Jesus Christ SuperStar

Jiřího Korna, Báru Basikovou a Kamila Střihavku čeká ve čtvrtek premiéra muzikálu Jesus Christ SuperStar.

FOTO: Michaela Feuereislová

Již tento čtvrtek zpěvačku čeká premiéra obnoveného muzikálu Jesus Christ SuperStar, kde hraje Marii Magdalenu. "Naštěstí tam nemám taneční kreace, pohybu je tam minimum, takže to zvládám v pohodě," dodala Basiková.