"Dostala jsem nabídku nafotit kampaň, která bude šokovat, a když jsem se dozvěděla, že bych se měla stylizovat do Lady Gaga, byla jsem nadšená. Tahle dáma mě neskutečně baví a miluju ji i jako zpěvačku," řekla Novinkám Mašlíková.

"Nejvíc mě bavily stylingy vlasů. Z krátkých vlasů se dají tvořit neuvěřitelné kreace. Číro mě velmi sedlo," říká sexy modelka. Největší radost má z černobílých fotek.

Hanka Mašlíková nafotila nové fotky, inspirovala se Lady Gaga.

FOTO: Vratko Barcík

Mašlíková, která v minulosti často měnila účesy, v poslední době uvažovala, že se vrátí k dlouhým vlasům, které od mládí nosila. Říká se, že žena mění účes po životní změně. Hana se před měsícem rozešla s přítelem, právníkem Martinem Gillarem.

"Uvažovala jsem, že se zase vrátím k dlouhým vlasům, ale můj kadeřník Marty se se mnou moc nemazlí a chce zase stříhat. Takže zůstává u krátkých vlasů. Nový účes žádná nuda ale rozhodně nebude," prozrazuje sexy modelka.

Hanka Mašlíková nafotila nové fotky, inspirovala se Lady Gaga

Hanka Mašlíková nafotila nové fotky, inspirovala se Lady Gaga.

FOTO: Vratko Barcík

Nového partnera prý ale nemá. "Byla jsem rok ve vztahu a v podstatě zavřená na vesnici. Odmítala jsem práci a byla ze mě holka v domácnosti. Chci se teď zase chvíli soustředit na sebe a na práci," dodala Mašlíková.