"Podprsenku si kupuju 75 E. Kdysi by to byl problém, ale nyní už je to v pohodě. Mám svůj vytipovaný obchůdek, kde vždycky seženu kvalitní a krásné prádlo svojí velikosti," řekla Novinkám Vránová.

Úpravu poprsí prý žádnou neplánuje. "Určitě ne. Jsem spokojená a do těla bych si říznout nenechala," tvrdí.

Sexy brunetka je nyní na mateřské dovolené. S manželem, hokejistou Janem Kloboučkem mají pětiletou dceru Aničku a desetiměsíčního syna Jáchyma. Andrea už má zpět své sexy křivky.

Andrea Vránová-Kloboučková na thajské masáži

Andrea Vránová-Kloboučková na thajské masáži

FOTO: archiv

"Při prvním těhotenství jsem přibrala 32 kilogramů, to bylo peklo shazovat. U Jáchyma už to šlo hladce. Přibrala jsem 14 kilogramů, a protože jsem v podstatě celé těhotenství cvičila a hned po porodu jsem také brzy začala, všechna kila jsou dole," prozrazuje Andrea.

Při mateřské si "přivydělává" jako cvičitelka pilates. "Předcvičuji ve třech městech u nás na severu, beru si tak osm hodin týdně. Jsem hlavně máma a nepořizovala jsem si děti proto, aby je hlídala chůva," říká razantně.

Andrea Vránová-Kloboučková na thajské masáži

Andrea Vránová-Kloboučková na thajské masáži

FOTO: archiv

Modelingu se už prakticky nevěnuje. "Jednou za čas přijmu nabídku, ale beru to jako rozptýlení. Není to práce, ale fajn relax, " upřesnila Vránová, která si od práce i dětí jezdí do Prahy odpočinout na thajskou masáž.

„Miluju, když o mě někdo pečuje a ruce Thajek jsou skvělé. I klasická lámací thajská masáž je pro mě příjemná. Z pilates mám tělo hodně ohebné, takže je to úplně v pohodě. Miluju i olejové masáže. To mě někdy musí pak Thajka i budit," dodává s úsměvem Vránová.