"Brusinky jsou na záněty naprosto výborné, u mě doma nikdy nechybí. Jsou skvělé jako prevence i jako lék na záněty močového ústrojí, na které trpím," řekla Novinkám Partyšová.

Moderátorka byla jednou z hvězd brusinkové párty, která se každoročně pořádá k oslavě zahájení podzimní sklizně. Pozvané celebrity se měly obléknout v barvě brusinek. Partyšová měla od začátku jasno.

"Od první chvíle jsem věděla, že mám v šatníku jeden skvělý rudý outfit od Diora - kalhoty s korzetem. Víc jsem neřešila. V den D jsem při oblékání zjistila, že to nebyl ideální nápad. Korzet dobrý, kalhoty mi pomáhal dopnout manžel. V zájmu zachování všech orgánů, které jsem měla neuvěřitelně smrsknuté k sobě, jsem ale kalhoty svlékla a našla náhradní variantu," prozradila Partyšová.

Nejlepší brusinkový model předvedla jako vždy extravagantní Jitka Asterová. Ze všech celebrit si s modelem doma pohrála nejvíce. "Asi před týdnem jsem dostala od dcery dokonalou brusinkovou čelenku a pak už jsem jen dolaďovala," prozradila.

Veronice Chmelířové s outfitem pomáhal návrhář Lucas Mach. "Jsem dnes celá jeho. Vybral podprsenku, rudé punčošky, rudé boty, doladil i líčení," dodala Chmelířová.

Nejvíce přípravu odflákly Eliška Bučková, která předvedla obyčejnou koženou vínovou bundičku a Kateřina Hamrová, která si oblékla červený flaušový kabát. "Nic jiného jsem doma červeného neměla," vysvětlila Bučková.