"Stále si holky lidé hodně pletou, já už mám ale jasno. Ze začátku vztahu jsem byl lehce v šoku, ale už je to v pohodě," směje se Roman Vojtek, který vyrazil po dlouhé době do společnosti s manželkou i její sestrou. S sebou vzali i potomky.

Vojtek má s manželkou půlroční dceru Editku. Tereza se i v případě plození potomka dokonale sladila se sestrou Kristýnou, která porodila v nemocnici U Apolináře jen dva dny po svém dvojčeti. A také holčičku - Viktorku.

Roman Vojtek s manželkou Terezou

Roman Vojtek s manželkou Terezou

FOTO: Jiří Herman/Ermenegildo Zegna

Vojtek s manželkou si rodičovství užívají. "Editka je hodné miminko. Jen v poslední máme budící období, tak musí Terka tak každé dvě hodiny chovat," prozradil Novinkám Vojtek.

Manželka dceru stále kojí. Proto na dlouho ani neodchází z domu a chůvu nepotřebují. "Už Editku přikrmujeme, tak je to jednodušší. Hodně pomáhají babičky a také máme skvělou paní sousedku," upřesňuje herec, zpěvák a moderátor.

Velkou oporu má Tereza právě ve svém dvojčeti Kristýně. "Holky jsou hodně spolu s dětmi a nebo jedna druhé malou pohlídá. Jsou dokonale sehraná dvojka," říká Roman.

Roman Vojtek se švagrovou Kristýnou a její sestrou Viktorkou

Roman Vojtek se švagrovou Kristýnou a její sestrou Viktorkou

FOTO: Jiří Herman/Ermenegildo Zegna

Na 100. výročí luxusní módní značky Ermenegildo Zegna vytáhly Vojtka především manželka se sestrou. On sám si příliš na drahé oblečení nepotrpí.

"Asi nejdražším oblečením u mě v šatníku je oblek od Bosse. Skvěle jsem ho zužitkoval. Kupoval jsem si ho jako svatební a nyní v něm často moderuji," usmívá se Vojtek. Manželku prý nejvíc potěší drahou kabelkou. "Manželka si potrpí na dražší doplňky, kabelka z Pařížské ji vždycky potěší," dodal Vojtek.