"Kdekoliv se někde něco nového zajímavého otevírá, tak jsem na to vždy moc zvědav. Podnik Pure pleasure opravdu nabízí neuvěřitelný sortiment a je to požitek nejen pro oči, ale člověk to touží i ochutnat," prozradil kmotr podniku na party.

Od hostesky si také zkusil potáhnout z doutníku, přestože vůbec nekouří. "Mám ale vůni kvalitních doutníku moc rád," přiznal mistr.

Další celebrity, které neodolaly vybraným pochutinám, byly například herec a moderátor Marek Eben, herec Miroslav Donutil s manželkou Zuzanou, módní návrhářka Beata Rajská, zpěvačka Monika Absolonová s partnerem Vratislavem Jandou, zpěvák Michal David s manželkou a dcerou, hudebník Felix Slováček, či moderátorka Gábina Partyšová s manželem Josefem Koktou.

Monika Absolonová se nejvíc zajímala o luxusní čokolády a voňavky. "Dobré čokoládě nikdy neodolám, proto musím teď tvrdě hubnout ve Stardance," směje se.

"Vůně a kosmetika vůbec mě láká od dětství. Proto mi bylo líto, že se moje máma nelíčila a já jí nemohla krást šminky," práznává s úsměvem zpěvačka.

Marka Ebena trochu mrzelo, že v široké nabídce doutníků a cigaret nemají jeho oblíbené hřebíčkové cigarety. Ale na jeho přání se zřejmě brzy v sortimentu objeví.