Druhá Madonnina kniha, kterou věnovala svému synu Rockovi, vyšla současně ve 110 zemích a byla přeložena do 37 jazyků. Vypráví pohádkový příběh průměrného Američana, kterého lži a pomluvy vyhnaly z městečka, v němž žil.

Na koncertech se cítí lépe

Hollywoodská hvězda udeřila přímo do srdce potenciálního čtenářského publika a zamířila do řad amerických školáků, aby je na svůj literární výtvor nalákala a osobně jim ho představila. Vybrala si soukromou školu v New Jersey, kde se sešlo 340 posluchačů, aby si poslechlo pohádkově laděný příběh v Madonnině podání.

45letou zpěvačku, která před obecenstvem vždy vystupuje naprosto suverénně, tentokrát však nečekaně zastihla tréma. Přiznala, že přeplněný koncertní sál jí nenahání tolik strachu jako dychtivé dětské publikum.

"Myslím, že je jednodušší zpívat na narvaném koncertu než předčítat dětem," řekla později.

Rodiči se skandální zpěvačka nelíbí

Společné čtení sice dospělo do úspěšného konce, ale návštěva Madonny ve škole se neobešla bez stížnosti ze strany jednoho z rodičů. Nelíbilo se mu, že před žáky předstoupí osobnost proslulá provokujícím chováním. O dobrých úmyslech zpěvačky ho muselo ujišťovat vedení školy.