Po čtrnáctidenním pobytu v marockém hotelu po něm na recepci zůstal účet ve výši čtyřiašedesáti tisíc dolarů, což je v přepočtu něco kolem dvou miliónů korun. Největší část z účtu přitom padla za alkohol.

Velká hvězda nezaplatí vůbec nic

Farrell, který v českých kinech září ve filmu S.W.A.T., je sice proslulý svou zálibou v pití hektolitrů piva, přesto tak vysoký účet nikdo ani ve snu neočekával.

Čtrnáctidenní nepřetržitá pitka, kterou si herec dopřával mezi natáčením historického velkofilmu Alexander, ale Colina podle všeho nebude stát ani halíř. Nikdo z filmařů se ho neodváží ani napomenout, natož aby po něm požadoval nějakou finanční náhradu. Producenti filmu jsou si totiž vědomi toho, že jim Colinova účast přinese velké zisky.

"Účet za Farrellovo apartmá byl skutečně nadprůměrný, ale jeho zaměstnavatelé se jen těžko budou domáhat nějakých finančních kompenzací. Alespoň si myslím, že nejsou tak šílení a napadne je, s kým mají tu čest. Colin je velká hvězda a bude to právě on, kdo přitáhne na Alexandra do kina diváky. Je potřeba se proto k němu tak chovat," řekl zdroj blízký filmovému štábu.

Sedmadvacetiletý Farrell, který proslul nejen pitkami do rána, ale také stahováním kalhot a různými exhibicemi, je nyní zpátky v Anglii, kde natáčí k očekávanému velkofilmu interiéry.