Odvážná babička čtyřletého vnuka má v plánu utratit za svůj několikaměsíční výlet všechny své úspory včetně peněz získaných z prodeje domu, informoval deník Yorkshire Post. Obavám svých příbuzných strachujících se o její zdraví se přitom O’Gradyová jen směje.

„Myslí si, že jsem totální blázen. Ale žijeme jen jednou a já jsem připravená užít si to nejlepší, dokud mám ještě možnost,“ řekla Angličanka.

Bývalá kadeřnice z Doncasteru neměla podle svých slov žádné výčitky kvůli prodeji svého domu, kde žila posledních 20 let.

„Miluji svůj domov, žila jsem tam dlouho a je vším, co jsem si kdy přála, ale svého harleye asi miluji ještě daleko víc, takže domek musel jít stranou,“ vysvětlila O’Gradyová.

Británii i Evropu už viděla, teď se chystá na zbytek světa

Rozvedená důchodkyně, jež je matkou dvou dospělých synů, má na svém motocyklu najeto více než 160 tisíc kilometrů, přičemž spolu s dalšími nadšenci pro harleye procestovala celou Velkou Británii a Západní Evropu.

„Během posledních let jsem projela strašně moc kilometrů, ale nemůžu se dočkat, až uvidím i zbytek světa,“ dodala statečná babička, která se chystá zavítat do Spojených států, Afriky, Austrálie i na Střední východ.