Právník osmadvacetileté popové hvězdy odmítl podání komentovat. Podle žaloby podané u losangeleského soudu začal Flores u Spearsové pracovat letos v únoru. Ten tvrdí, že mu zpěvačka opakovaně dělala nežádoucí sexuální návrhy, zvala jej do svého pokoje, aby mu ukazovala své nahé tělo a zasvěcovala jej do četných sexuálních hrátek, které před ním provozovala.

Server TMZ.com zaměřený na zprávy ze života celebrit dále informoval o incidentu, kdy Spearsová na sobě údajně měla jen bílé průsvitné šaty, když na zem úmyslně upustila předmět, aby se pro něj sehnula přímo před svým služebníkem.

K bodyguardovým stížnostem se kolegové nepřipojili

Flores rovněž vyčítá svým spolupracovníkům z bezpečnostní agentury, že jeho stížnosti na Spearsovou ignorovali nebo se jim dokonce smáli.

Spearsová se stala celosvětovým fenoménem před deseti lety ale její sláva později opadla. Po loňském úspěšném světovém turné se usadila poblíž Los Angeles a má se objevit v epizodní roli v připravovaném dílu populární televizní komedie Glee. Toto pokračování má být zcela věnováno její hudbě.