Eva Aichmajerová s manželem Reném byli v pondělí vidět v porodnici v pražském Podolí. Novinkám to sdělil dobře informovaný zdroj. Aichmajerová poté informaci Novinek potvrdila.

"Ano, s manželem jsme byli na kontrole v Podolí. Víc ale zatím neprozradím, je ještě brzy. Dejte mi čas," řekla Novinkám Aichmajerová, která za pět dní oslaví dvaatřicáté narozeniny. Dodržuje tak pravidlo maminek, že do třetího měsíce se o těhotenství nemluví.

Na druhém potomkovi už s manželem nějaký čas pracují. "Asi před měsícem jsme se rozhodli, že je čas na druhé mimčo," říká moderátorka. "Bylo by super, kdyby se nám podařila holčička, abychom měli páreček. Manžel ale říkal, že jestli to bude holka, hned půjdeme na genetické testy," směje se Aichmajerová.

"Renda umí zřejmě dělat jen kluky, už má dva," dodala Aichmajerová, která bude od 3. října na TV Barrandov moderovat pořad Maminka. Její těhotenství práci v televizi prý naprosto nehrozí. "Takový typ pořadu můžu v pohodě moderovat i bříškem," dodala s úsměvem.