Autorem muzikálu Němcová je exmanžel zpěvačky Vašek Noid Bárta. Ten na desce pracoval během celého uplynulého  roku. Bílá se snažila skoro stejně dlouhou dobu sehnat pro vydání CD i DVD  Němcová! sponzora, ale nikoho nenašla. Ani žádné vydavatelství se do projektu nehrnulo a Bílou s díky všichni odmítli.

"Němcová to neměla v životě lehké a na růžích ustláno nemá ani nyní. Proto jsem se, rozhodla jsem, že se za ni budu prát a vydala vše sama na vlastní náklady," vysvětlila Novinkám Bílá.

"Byla jsem moc ráda, že mé pozvání přijaly takové kmotřičky jako Ivanka Gottová s oběma holčičkami. Na úspěch desky si s námi připil i Karel Gott," radovala se Bílá, která na křest dorazila rovnou z televize, kde s Gottovou spolumoderovala speciální V.I.P. zprávy věnované soutěži Česko-Slovensko má talent. V té má zpěvačka roli porotkyně.

A právě díky vizážistce ze soutěže se mohla zpěvačka pochlubit krásnou černou róbou. "Šaty byly nádherné. Jsou od dua britských návrhářek, které tvoří pod jménem Morchesa a jejich šaty jsou k vidění na červených kobercích po celém světě," dodala Lucie.