Prague fashion weekend byl považován za módní událost roku. Modelky pracující v Čechách bojovaly na castinzích o to, aby právě ony byly ty vyvolené, které předvedou modely na 80 metrů dlouhém mole v Pařízské ulici v Praze.

Modelka upadla na Prague fashion weekend

Tato modelka na prestižní akci Prague fashion weekenu uklouzla a dvakrát za sebou spadla.

FOTO: Michaela Feuereislová

Bohužel jedna z modelek na tuto událost nebude vzpomínat v dobrém. Uklouzla na mole, zvrtla si na 15 centimetrů vysokých podpatcích kotník a skončila na zemi. Jen co se jí podařilo opět postavit na nohy, uklouzla podruhé a opět se sesunula k zemi.

Modelka během předvádění na Prague fashion weekendu upadla

Modelka během předvádění na módní show Gianfranca Ferrého upadla.

FOTO: Michaela Feuereislová

Modelky předváděly na hlavní módní přehlídce sobotního večera modely světově proslulého návrháře Gianfranca Ferrého. Po mole se procházely na více jak patnácticentimetrových podpatcích. A často musely krásky chodit v lodičkách o tři čísla větších. V zákulisí si tak boty vycpávaly vatou. Není tedy divu, že jedna z krásek chůzi neustála.

Andrea Verešová na Prague fashion weekendu

Andrea Verešová byla hlavní hvězdou Prague fashion weekendu.

FOTO: Michaela Feuereislová

Na módním mole se prošlo i několik známých krásek. Předváděly Miss Aneta Vignerová, Kateřina Sokolová a Veronika Chmelířová. Závěrečný model patřil Andree Verešové. Dva pánské modely předvedl čerstvý Muž roku 2010 Jan Hájek.

Muž roku 2010 Jan Hájek na Prague fashion weekend

Muž roku 2010 Jan Hájek předváděl na prestižním Prague fashion weekendu

FOTO: Michaela Feuereislová

"Kvůli souteži jsem nestihll casting na přehlídku a proto jsem byl velmi mile překvapen, že mě Milada Karasová vzala i bez něj," řekl Novinkám Hájek.

Daniela Peštová a Pavlína Němcová na Prague fashion weekend

Daniela Peštová a Pavlína Němcová na  Prague fashion weekendu

FOTO: Michaela Feuereislová

V publiku zasedly známé topmodelky Daniela Peštová a Pavlína Němcová, které organizátorka Prague fashion weekendu Milada Karasová zastupuje. Dorazila také Petra Faltýnová, kterou nedoprovodil manžel Simon, ale její italský manažer.