Mládě bílého tygra bylo teprve v neděli vyvedeno z temného prostředí, ve kterém bylo spolu se sourozenci drženo od narození. Přítmí je totiž pro bílé tygry přirozeným prostředím. Po třech měsících tak konečně spatřila mláďata světlo světa a ukázala se veřejnosti. Jedno však začalo poměrně rychle na světle měnit barvu.

Ředitel zoologické zahrady je zatím velmi opatrný a změnu barvy srsti mláděte nechce příliš komentovat.

"Je příliš brzy na to komentovat tu změnu.Tygříci byli v tmavé místnosti po dobu 84 dnů. Teprve teď postupně poznáme, zda bude mít mládě poněkud zvláštní barvu, či zda se stále ještě mění a finální odstín bude zcela jiný. Opravdu zatím nemohu nic víc říci," uvedl ředitel, který však souhlasil, že je barva mláděte v porovnání s jeho sourozenci přinejmenším podivná a může být dána geneticky.

Návštěvníky zoo však odlišnost mláděte nikterak netrápí, naopak. "Opravdu se mi líbí sledovat ta tři mláďata. Jedno vypadá opravdu hodně odlišně, vypadá to jako nějaká biologická změna. Ale je to opravdu krásné, jsem nadšená, že to mohu sledovat," uvedla jedna z návštěvnic zoo Shirley D'Silvová.