"Vím, že se říká nikdy neříkej nikdy, ale já teď s klidným svědomím, myslím, můžu říct, že třetí svatba nebude," řekla Novinkám Lucie Bílá. "Měla jsem dvě krásné svatby, každá byla úplně jiná a já myslím, že to stačilo. Papír lásku na celý život nezaručí a krásně se dá žit i bez něj. Mám dvě zkušenosti a třetí už nechci," vysvětluje Bílá.

Lucie Bílá s novým přítelem Petrem Makovičkou

Lucie Bílá s novým přítelem Petrem Makovičkou

FOTO: archiv Lucie Bílé

Již půl roku chodí s provozním pražské restaurace Krásný ztráty Petrem Makovičkou. Věří, že tentokrát jí láska vydrží. "Petr už mě několikrát šíleně překvapil. Velmi jsem se o náš vztah bála ve chvíli, kdy do nás začal šít bulvár. Udivilo mě, s jakou lehkostí to celé přijal. Naopak on uklidňoval mě. Žít s Bílou není jednoduché a on to dává levou zadní," prozrazuje.

Lucčin partner je o čtyřicet centimetrů vyšší než populární zpěvačka. Lucie si to užívá. "Je to nádhera. Je fakt krásný mít vedle sebe obřího chlapa. Koupila jsem si domů malou stoličku, aby se nemusel chudák pořád při líbání ohýbat, stojím na stoličce," směje se Bílá.

Lucie Bílá se synem Filipem sportovním odpoledni Hudebního divadla Karlín

Lucie Bílá se synem Filipem sportovním odpoledni Hudebního divadla Karlín

FOTO: Kristian Beran

Vzájemně už seznámili rodiny. Syn Filip o vztahu prý věděl prakticky od začátku. "Poznal to. Asi jsem celá rozkvetla. Já už tvrdila, že pro život chlapa nepotřebujeme a budu žít Filípkem a prací. To syn mě pořád přesvědčoval, že nám doma někdo třetí chybí. Velmi si rozumí a jsou velcí parťáci," říká Bílá.

Velmi si sedla také s rodiči svého partnera. "Jsou to velmi milí lidé a cítím se v jeho rodině nádherně," dodala.

Lucie Bílá s farářem Zibim na sportovním odpoledni Hudebního divadla Karlín

Lucie Bílá s farářem Zbigniewem Czendlikem na sportovním odpoledni Hudebního divadla Karlín

FOTO: Kristian Beran

S partnerem už bydlí pod jednou střechou. "Petr se k nám nastěhoval a já věřím, že už tu zůstane navždy," dodala zpěvačka na sportovním odpoledni Hudebního divadla Karlín, kde v golfovém turnaji proti sobě soupeřily týmy muzikálů Jesus Christ SuperStar a Carmen. Zpěvačka nesoutěžila, ale držela palce faráři Zbigniewu Czendlikovi, který oddával její první svatbu. "Dala jsem mu pro štěstí růženec a pomohl. Zibi zabodoval," dodala Lucie.

Lucie Bílá s farářem Zibim na sportovním odpoledni Hudebního divadla Karlín

Lucie Bílá faráři dala pro štěstí růženec

FOTO: Kristian Beran

Na sportovní den zpěvačka vyrazila s bratrem, synem Filipem a také jeho nevlastním bratrem Honzou, jehož matkou je Pavlína Baburková, manželka expřítele Bílé Petra Kratochvíla. Přítele Petra sebou zpěvačka nevzala. "Chci si soukromí chránit a už ho nechci vystavovat. Navíc je Petr v práci," dodala Bílá.