Zmatená žena však nebyla rozhodně jediná, kdo vyvolal "ťukání si na čelo" v podání zaměstnanců magistrátu. Další člověk se ptal, zda je možné nahlásit smrt člověka, když ještě nezemřel. Jiný pak na radnici volal a žádal, aby mu sdělili zápletku divadelní hry z 18. století.

Občan hrabství East Dorset telefonoval do informačního centra své radnice z dovolené v německém Kolíně, aby se zeptal, proč jeho autobus v Německu nedorazil na čas. Stejná radnice pak obdržela telefonát od svého obyvatele, dočasně žijícího v Jižní Koreji, kterého zajímalo, zda by si mohl do zahraničí nějak objednat vánočního krocana z místního řeznictví.

Na radnici v Northumberland se pak objevil Němec, který se dožadoval politického azylu. Na místo dokonce musela přijet i policie, protože muž odmítal přijmout skutečnost, že jako Evropan může vstoupit do Velké Británie a pobývat v ní i bez odsouhlasení azylu.

Dalšího značně směšného telefonátu se pak dočkala radnice v Surrey. Volající si stěžoval na to, že telefonní číslo do knihovny, které má radnice na stránkách, nesedí. Dočkal se odpovědi, že 0900-1800 opravdu není telefonní číslo, ale otvírací hodiny.