Přestože Američanka nemůže bez pomoci vyjít schody ani spát na zádech a nevejde se do běžného sedadla v letadle, podle svých slov by rozhodně neměnila.

Maminka dvou dětí s původním jménem Annie Hawkins-Turnerová si před deseti lety nechala patentovat přezdívku Norma Stitz, kterou jí vymyslel její dnes již zesnulý manžel. Od roku 1999 je držitelkou světového rekordu.

Norma Stitz, která má v oblibě úzké šaty výrazných barev s velkými výstřihy, se přitom rozhodně nebojí chodit bez podprsenky. Američanka zároveň na svých vnadách už stačila slušně vydělat a postavit si na nich kariéru. Několikrát se objevila v televizních pořadech a filmech. Inkasovala dokonce tolik, že za vydělané peníze mohla poslat dceru na studia vysoké školy.

Žena však přiznala, že se svým poprsím nebyla vždy tak spokojená. První podprsenku začala nosit již v devíti letech a jako mladá se prý styděla natolik, že odešla z domova a nechtěla si najít partnera. S přibývajícími léty ve svém poprsí však našla zalíbení a již dlouho ho považuje za svou největší přednost.