V rámci soustředění v Lázních Bělohrad si finalisté soutěže Muž roku poprvé předvedli společně na módní přehlídce. A nechyběl ani stále ještě úřadující Muž roku Martin Zach. Tomu patřil na mole závěrečný model.

Zatímco finalisté předváděli spodní prádlo, Martin předvedl model od návrháře Johna Galliana. "Do prádla bych teď určitě nešel. Ta figura už samozřejmě není co bývala," řekl Novinkám Zach.

"Až se z toho vyhrabu a jak už jsem říkal, do dvou let bych se chtěl postavit na nohy, začnu makat a fyzička i dobrá postava budou zpátky hned. To je ale teď to poslední co řeším," usmívá se Zach.

Na léčení Martina Zacha šel také výtěžek z módní přehlídky, který činil 13 tisíc korun. "Zatím jezdím na vozíku, který mám půjčený z rehabilitačního ústavu v Kladrubech, takže první peníze půjdou určitě na to," dodal Zach.

Vedle finalistů a Martina Zacha se na módní přehlídce ukázaly také Vlaďka Erbová a Dominika Mesarošová. Přehlídku moderoval Bořek Slezáček a zazpívala Míša Nosková, která je v devátém měsíci těhotenství.