V rámci soustředění v Lázních Bělohrad si finalisté soutěže Muž roku poprvé předvedli společně na módní přehlídce. A nechyběl ani stále ještě úřadující Muž roku Martin Zach. Tomu patřil na mole závěrečný model.

Martin Zach na módní přehlídce v Lázních Bělohrad

Martin Zach na módní přehlídce v Lázních Bělohrad

FOTO: Tomáš Martínek/Tree of life

Zatímco finalisté předváděli spodní prádlo, Martin předvedl model od návrháře Johna Galliana. "Do prádla bych teď určitě nešel. Ta figura už samozřejmě není co bývala," řekl Novinkám Zach.

Martin Zach s maminkou a bratrem Ondřejem na módní přehlídce v Lázních Bělohrad

Martin Zach s maminkou a bratrem Ondřejem na módní přehlídce v Lázních Bělohrad

FOTO: Tomáš Martínek/Tree of life

"Až se z toho vyhrabu a jak už jsem říkal, do dvou let bych se chtěl postavit na nohy, začnu makat a fyzička i dobrá postava budou zpátky hned. To je ale teď to poslední co řeším," usmívá se Zach.

Soustředění finalistů Muže roku v Lázních Bělohrad

Finalisté Muže roku a Dominika Mesarošová ve vířivce

FOTO: Tomáš Martínek/Tree of life

Na léčení Martina Zacha šel také výtěžek z módní přehlídky, který činil 13 tisíc korun. "Zatím jezdím na vozíku, který mám půjčený z rehabilitačního ústavu v Kladrubech, takže první peníze půjdou určitě na to," dodal Zach.

Vlaďka Erbová na masáži na soustředění finalistů Muže roku v Lázních Bělohrad

Vlaďka Erbová na masáži na soustředění finalistů Muže roku v Lázních Bělohrad

FOTO: Tomáš Martínek/Tree of life

Vedle finalistů a Martina Zacha se na módní přehlídce ukázaly také Vlaďka Erbová a Dominika Mesarošová. Přehlídku moderoval Bořek Slezáček a zazpívala Míša Nosková, která je v devátém měsíci těhotenství.