"Že si Ivanka Gottová odsouhlasila jako kolegyni ve V.I.P. zprávách prostitutku, tak to mi nejde do hlavy. Tato divnopaní vůbec nepatří na obrazovku televize. V tom nechápu ani Primu,“ řekla drsně na adresu moderátorky Martiny Gavriely topmodelka Simona Krainová.

Nyní se k ní přidává také Diana Kobzanová, která už jeden konflikt s Gavriely měla. Nevybíravě urážela Gavriely v pražském baru Kozička.

"Konečně mám něco společného s Leošem Marešem. Moderátorské umění to zatím bohužel není, ale oba máme špatné zkušenosti s prostitutkou," řekla Novinkám Kobzanová.

V případě Mareše narážela na známé fotografie nejlépe placeného českého moderátora s placenou prostitutkou, které obletěly bulvár. "Naprosto souhlasím se Simonou," říká Diana, která kdysi nafotila kvůli třímiliónovému honoráři odvážné fotografie pro časopis Leo.

"Ke Gavriely se nemá cenu vyjadřovat. Nic nedokázala. A že moderuje V.I.P. zprávy? To je jako nějaký úspěch číst na čtecím zařízení šest vět?" pokračuje Kobzanová.

Sama prý dostala asi šest nabídek z televize na moderování pořadu. "Všechny konkurzy jsem vyhrála, ale bohužel se na ty projekty nesehnaly peníze," tvrdí.

A co na to Gavriely? "Slečně Kobzanové přeji, aby se na projekty, kde o ní strašně stojí, konečně sehnaly peníze a Simoně Krainové bych vzkázala, ať mi cinkne, dám jí číslo na poradkyni mluveného slova, paní Postlerovou. Lidé ze štábu z pořadu Někdo to rád horké, který moderovala a skončil kvůli katastrofální sledovanosti, nevzpomínají na Simču rádi," kontruje jízlivě Gavriely.