Simona Krainová doposud na otázky týkající se jejího údajného těhotenství mlžila. Nyní poprvé promluvila. "Už pátý měsíc se probouzím s novým zvláštním pocitem. Dlouho jsem si nebyla jistá, jestli je to přesně to, co v životě chci... Ale stalo se, a jsem šťastná," řekla módnímu magazínu Elle.

Simona Krainová s přítelem Karlem Vágnerem v Karlových Varech

Simona Krainová s přítelem Karlem Vágnerem v Karlových Varech

FOTO: Michaela Feuereislová

"Jsem v pátém měsíci těhotenství," říká Krainová. "Naše miminko vzniklo z lásky. Vůbec jsme to neplánovali,"  přiznává modelka. S Karlem Vágnerem chodí devět měsíců. Pro dceru měli s partnerem připravené jméno Angela Jasmína, pro syna Sebastien. "Bude to kluk," prozrazuje.

Simona Krainová s tanečníkem Erikem Narjašem

Simona Krainová odstoupila kvůli těhotenství ze slovenské taneční soutěže Let´s Dance

FOTO: TV Markíza

Krainová ve čtvrtek s přítelem přijela na filmový festival do Karlových Varů. Zdrží se do neděle. Přijali pozvání módního domu Gucci na večeři a poté se přesunuli do baru Kapitána Morgana. Do hotelu Palace,kde jsou ubytováni, se odebrali kolem druhé hodiny ranní.

S prací zatím skončit slavná topmodelka nehodlá. "V tuto chvíli si to neumím představit. Začnu asi už hledat hodnou chůvu na plný úvazek," usmívá se.

Simona Krainová je v pátém měsíci těhotenstvi

Simona Krainová je v pátém měsíci těhotenstvi

FOTO: Michaela Feuereislová

Svatbu zatím neplánují. Krainová má už jednu zkušenost za sebou. Byla vdaná za moderátora Bořka Slezáčka. "Svatbu už další nikdy v životě nechci, ta první mi bohatě stačila," dodala Krainová.

Zatímco Krainová čeká svého prvního potomka, Karel už jedno dítě má. S bývalou přítelkyní Zuzanou má dvouročního syna Káju.