Fakt, že jde o velkolepý projekt, potvrzuje i účast hollywoodského idolu George Clooneyho. Přátelé hvězdného herce dokonce prozradili, že role kníratého detektiva, kterého v letech 1980 až 1988 výtečně ztvárnil Tom Selleck, je jednou z mála rolí, kterou si chce od začátku kariéry zahrát. Řadí ji prý mezi svoji "svatou trojku".

"Od doby, kdy začal hrát, sní o třech filmových postavách, a to Dannym Oceanovi z Dannyho parťáků, Hannibalovi z A-Teamu a právě Magnumovi. Dannyho má za sebou, nyní tvrdě pracuje na A-Teamu a Magnumem by završil svatou trojku," řekl hercův přítel.

Podle hollywoodských zdrojů zaznamená film, který by se měl začít natáčet již příští rok, jednu velkou změnu. Magnumovo proslulé Ferrari 308 Gts nahradí nový sportovní vůz Ferrari Enzo, který se dá pořídit za minimálně osm set tisíc dolarů.

Další role jsou utajeny

Zatímco účast dvaačtyřicetiletého Clooneyho na filmu je jasná, stejně tak jako nový vůz, v němž se bude prohánět, obsazení dalších rolí produkce přísně tají. Není tak prozatím jasné, kdo si zahraje Magnumovy parťáky Theodora 'TC' Calvina, Orvilla 'Ricka' Wrighta a Jonathana Quaylea Higginse III., které si v původním televizním seriálu zahráli Roger E. Mosley, Larry Manetti a John Hillerman.

A právě Manetti filmařům v souvislosti s plánem znovu oživit Magnuma vzkázal, že považuje za urážku, že nebude ve snímku hrát původní herecké obsazení, včetně jeho maličkosti.