"Kristiánka učí plavat hlavně naše kamarádka Kateřina. Daří se jí to výborně. Věřím, že za ty tři měsíce, které tady strávíme, bude umět plavat na jedničku," řekla Novinkám  Partyšová.

Partyšová s manželem koupili dům v Naples, městečku v nejjižnější části západního pobřeží Floridy. "Je tady nádherně, celý rok stále stejné letní počasí. Přes den je 36 stupňů a moře má 34 stupňů. Každý den krátce zaprší a zabouří. Máme tady spoustu přátel, takže se nenudíme," prozrazuje moderátorka.

"Zrovna včera jsme tu potkali Romana Červenku, českého reprezentanta a čerstvého mistra světa v hokeji, který je velký sympaťák a pěkně jsme poseděli v české hodpodě," říká Gábina.

Její manžel je vášnivý golfista, a tak ho Gábina přes den prakticky nevidí. "Pepa je do golfu blázen, nejradši by hrál i v noci," směje se.

Syna dali do americké školky. "Chodí dvakrát týdně, aby se naučil nějakým anglickým slůvkům. Bála jsem se toho, ale moc se mu tam líbí. V podstatě tu žijeme jako doma, jen s tím rozdílem, že je stálé počasí," dodala Partyšová.