Druhé místo obsadila Zdeňka Molová s patnáctiletým synem Martinem z Prahy a třetí skončila Miroslava Hanušová se čtyřletou Michalkou z Týnce nad Vltavou. Missis Čech okouzlila svým kouzelnickým vystoupením i ministra sociálních věcí Zdeňka Škromacha a ministryni zdravotnictví Marii Součkovou, kteří zasedli v porotě. "Je to úplně jiné rozhodování než ve vládě, ale stejně obtížné," řekl Škromach.

Na maminky, které se svými ratolestmi obsadily prvních pět míst, čekaly dary v podobě zlatých šperků, zásoby podprsenek na měsíc, mixéry nebo sladkosti pro děti a plyšový medvěd v nadživotní velikosti.

Pořadatelé vybrali během soutěže od návštěvníků, kteří zcela zaplnili chomutovské divadlo, 20 000 korun. Společně s honoráři od moderátorů půjdou peníze do dětského domova v Chomutově, Tisé na Ústecku a Dětského domova Čeladní na severní Moravě.

Soutěž Missis je určena pro matky do 45 let s dětmi od čtyř let. Základní výběr provedou pořadatelé na základě písemných přihlášek a fotografií. V neveřejném kole pak síto propustí vždy po dvanácti soutěžících pro zemská finále. Za deset let své existence přinesly výtěžky soutěže pro dětské zdravotnictví a školství téměř 3,9 miliónu korun.