Matka dvou dětí dokonce na internetu vystavuje videa, kde jí zvědavci za poplatek mohou pozorovat, jak pojídá obrovské množství nezdravých a mastných potravin nebo jak kráčí k automobilu a horko těžko se do něj dostává.

Donna v dětství obezitou netrpěla, na snímku jí byly tři roky.

Donna v raném dětství obezitou netrpěla, na snímku jí byly tři roky.

FOTO: fotobanka Profimedia

Dvaačtyřicetiletá Američanka dostala nabídku napsat knihu a sama by ráda uváděla vlastní reality show, která by měla ženám s nadváhou dodat více sebevědomí. Sama přitom nosí velikost oblečení XXXXXL a na svou postavu je patřičně hrdá. Nestydí se pózovat ve spodním prádle, plavkách nebo dokonce i nahá a dodává: „Čím větší máte zadek a břicho, o to víc jste sexy.“

Matka dvou dětí je na své tělo pyšná a nestydí se ho dát ostatním na odiv.

Matka dvou dětí je na své tělo pyšná a nestydí se ho dát ostatním na odiv.

FOTO: fotobanka Profimedia

Sebejistá Američanka je zasnoubená a letos plánuje svatbu na Havaji s devětačtyřicetiletým Philippem Gouambou, otcem její tříleté dcery. Tomu nejen, že její mohutná postava nevadí, ale dokonce se mu velmi zamlouvá a partnerku v dalším přibírání podporuje.

Donna se svým snoubencem Philippem Gouambou.

Donna se svým snoubencem Philippem Gouambou.

FOTO: fotobanka Profimedia

„Podívejte se na její úžasné křivky. To plné bříško a široké boky. Je to opravdu sexy,“ uvedl Gouamba.

Simpsonová utratí za jídlo okolo 16 tisíc korun týdně, trpí cukrovkou a každý den bojuje s běžnými úkoly jako je vaření nebo sprchování. Přesto však odmítá veškerou kritiku na svou adresu a vylučuje, že by její váha mohla vést k srdečním problémům, zhoršit cukrovku a ničit její klouby.

„Jsem naprosto zdravá. Každé tři měsíce chodím k lékaři,“ dodala adeptka na nejtěžší ženu světa.