"Finalisty jsem ještě neviděl. Poprvé se s nimi setkám první víkend v srpnu na jejich víkendovém soustředění v Lázních Bělohrad, kam je přijedu podpořit. Jsem na kluky zvědavý," řekl Novinkám Martin Zach.

Muže roku budou moderovat Eva Aichmajerová s Bořkem Slezáčkem. V porotě zasednou modelky Vlaďka Erbová, Gábina Dvořáková, Aneta Vignerová a také Jana Bobošíková, Kateřina Caithamlová nebo Libuše Švormová.

Dvanáct finalistů pořadatelé představili v úterý. Někteří porotci byli na akci přítomni, a tak už začali vybírat svého favorita. "Jsou to všechno hodně mladíci, bude těžké rozhodnout. Navíc já už doma svého Muže roku mám. Pro mě je nejdůležitější charisma a neznám charismatičtějšího chlapa než toho svého," prozradila Novinkám Vlaďka Erbová, která chodí s kapitánem pražské Sparty Tomášem Řepkou.

"Kdybych měla z finalistů říct jedno jméno, tak zatím na první pohled vítězí devětadvacetiletý Jan Hájek. Sympatickej kluk a není to žádný mlaďoch," dodala Erbová. Stejného favorita má i spolumoderátorka Muže roku 2010  Eva Aichmajerová. "Jan Hájek je fešák, to se musí uznat," dodala Aichmajerová.