Prognózy lékařů jsou nyní dobré, herečka statečně bojuje a opět jí rostou vlasy. "Nemyslím si, že mám ještě úplně vyhráno. Ženám, které také onemocněly, bych chtěla vzkázat, aby to nevzdávaly, nejdůležitější je víra a naděje," řekla Termerová na sobotním Avon pochodu proti rakovině prsu, kterého se zúčastnila i se svojí dcerou Marthou Issovou.

Lenka Termerová s dcerou Marthou Issovou

Martha Issová s maminkou Lenkou Termerovou, která ještě nedávno nesundávala pokrývku hlavy.

FOTO: archiv

Mladá herečka zákeřnou rakovinu prsu nepodceňuje. Kvůli tomu, že má rakovinu prsu v rodině, začala chodit na pravidelné kontroly. "Postrčilo mě to k prevenci blíž. Předtím jsem na kontroly nechodila. Loni jsem byla poprvé a budu chodit pravidelně," řekla Novinkám Issová.

"To, že maminka bojuje s rakovinou prsu, je jeden z mnoha důvodů, proč podporuji tento pochod a samozřejmě je to pro mě o to důležitější a věnuji se tomu o to intenzivněji," dodala Issová.

Lucie Borhyová a Dara Rolins na pochodu proti rakovině prsu

Lucie Borhyová a Dara Rolins na pochodu proti rakovině prsu

FOTO: Michaela Feuereislová

Vedle Termerové a její dcery se zúčastnily pochodu proti rakovině prsu další slavné dámy, které jsou ambasadorkami projektu. Jako každoročně pochodovaly Aňa Geislerová, Dara Rolins, Simona Stašová, Taťána Vilhelmová nebo Monika Absolonová. Letos poprvé projekt podpořily Lucie Borhyová a Tereza Brodská.