Ivana Gottová ve vile na Bertramce pravidelně organizuje dámské a dětské dýchánky. Pravidelně se na nich scházejí její nejbližší kamarádky Ilona Csáková, Eva Jasanovská, Dara Rolins, Marta Jandová nebo Jana Adamcová.

Tentokrát manželka Karla Gotta zorganizovala večírek v restauraci. Manželé a chůvy hlídali doma děti. Gottová vzala své blízké kamarádky na lekci vaření asijských pokrmů do restaurace SaSaZu.

Marta Jandová na lekci vaření

Marta Jandová na lekci vaření

FOTO: archiv

„Miluji asijskou kuchyni, sama ji vařím, ale tyhle chutě jsou pro mě něco úplně jiného. V této restauraci i Karlovi moc chutná“, prozradila Ivana Gottová.

Slavné dámy na lekci vaření

Slavné dámy na lekci vaření

FOTO: archiv

Ivana s Martou Jandovou slíbily svým partnerům, že jim domů dovezou jídlo, které společně se šéfkuchařem Shahafem Shabtayem připraví. Dámský dýchánek se nad vínem ale protáhl, a tak si Karel Gott a Viktor Mráz museli pořádně počkat. Jejich partnerky seděly v restauraci ještě o půlnoci.

Ivana Gottová se také v průběhu lekce vaření svěřila Janě Adamcové, že se její dcera Charlotte Ella zamilovala do jejího syna Daniela a ptá se, kdy ho znovu uvidí. Je tedy možné, že se brzy zrodí nový pár českého šoubyznysu.