Její metody byly zdánlivě jednoduché. Vyhlédla si svobodného amerického vojáka, který měl být v nejbližší době nasazený na misi do zahraničí. Potom své oběti nalhala, že je dcerou generála námořních sil, který vlastní obrovský majetek. Ona na něj ale může mít nárok pouze v případě, že bude vdaná.

Poté, co se s ní muž oženil a odjel do zahraničí, Bobbi začalo pré. Odnesla cennosti z jeho domu a vybrala peníze z účtů. Celý příběh se od roku 1993 opakoval ještě desetkrát. Žena by navíc měla mít až devět dětí z několika manželství.

Týden po svatbě už byla pryč i s majetkem

Jeden z podvedených manželů, voják Shane Cheeseman, byl z celé události velice zklamaný. S podvodnicí se poprvé setkal v Texasu v roce 1998. Začali se scházet a pak mu sdělila důvod, proč by se chtěla vdávat.

„Brali jsme se v pondělí, po následujícím víkendu už byla pryč,“ uvedl Cheeseman v televizním rozhovoru. Během několika dní se jí podařilo mladého muže finančně zcela zruinovat. Ještě dnes prý peněžní ztrátu pociťuje.

Poslední záznamy o Finleyové jsou z července 2009, kdy jí ve Washingtonu zatkla policie za falešnou policejní výpověď. U soudu se však nikdy neukázala.