Zjištění, že je nová Miss USA vítězkou soutěže "Stripper 101" úplně nepotěšilo asi nikoho zúčastněného. Necelých 24 hodin po vyhlášení výsledků totiž z neznáma vypluly snímky ukazující Rimu Fakihovou v červených kraťáskách a bledě modrém tílku, jak tancuje u tyče. Nedlouho nato vyšlo najevo, že fotky pocházejí z roku 2007, když Fakihová triumfovala ve striptérské soutěži.

Rima Fakihová

Rima Fakihová krátce po vyhlášení soutěže krásy.

FOTO: fotobanka Profimedia

Detroitská soutěž v tanci u tyče je dobře známá, ale před slavnostním vyhlášením si nikdo neuvědomil, že je Fakihová vítězkou jednoho z jejích předchozích ročníků. Na jedné z fotografií je dokonce zachycená s dolarovými bankovkami ve své podprsence.

Rima Fakihová

Rima Fakihová

FOTO: fotobanka Profimedia

Ačkoliv se soutěž konala ve striptérském klubu, tak se Fakihová a ostatní soutěžící nesvlékaly do naha. Podle všeho šlo jen o samotný tanec u tyče. To však v současné době organizátoři soutěže Miss USA ještě prověřují. Jisté je, že Fakihová za své vítězství v soutěži obdržela mimo jiné striptérskou tyč.

Rima Fakihová

Rima Fakihová o titul zřejmě nepřijde.

FOTO: fotobanka Profimedia

Podle jednoho z organizátorů striptérské soutěže, DJe z radiové show Mojo in the Morning, by bylo značně nesmyslné ji za účast v soutěži odebírat titul Miss USA. Byla tehdy totiž prý více oblečená než na oficiálních fotografiích soutěže krásy.

Rima Fakihová

Miss USA 2010 Rima Fakihová

FOTO: fotobanka Profimedia

Fakihová se narodila v Libanonu, ale do USA se přestěhovala se svými rodiči, když jí byly pouhé tři roky. V soutěži Miss USA zastupovala stát Michigan. Kuriózní je, že zástupkyně tohoto státu zvítězila i v roce 2008. Tehdy získala titul Kristen Haglund.

Veřejným tajemstvím však zůstává, že Fakihové přinesla titul kontroverzní odpověď do té doby zcela suverénní favoritky klání Morgan Elizabeth Woolardové ze státu Oklahoma. Ta prohlásila, že souhlasí s arizonským imigračním zákonem, který dává za povinnost policii ověřit imigrační status člověka, pokud existuje důvodné podezření, že člověk pobývá v zemi nelegálně. Ačkoli s jejím názorem souhlasí podle posledních průzkumů většina Američanů, její otevřenost jí pravděpodobně zmařila veškeré šance na titul.

Morgan Elizabeth Woolardová

Morgan Elizabeth Woolardová

FOTO: fotobanka Profimedia