"Chtěla jsem dražit obraz od Anderleho, ale Bibče se strašně líbil grafický list s kočkou od Jiřího Slívy, tak to Lešek vydražil pro moji dceru," řekla Novinkám Nesvadbová. Grafický list  s názvem Papežova nová kočka koupil Wronka za 23 tisíc korun.

Nesvadbová s dcerou bydlí v domě za Prahou, kam se stěhovaly před šesti lety. "Máme doma už pět koček živých, Bibča prostě kočičky miluje," říká spisovatelka.

Zda dům obývá už i s přítelem, bohatým producentem Leškem Wronkou, prozradit nechtěla. "Soukromí bych si chtěla chránit," vysvětlila.

Na charitativní aukci obrazů bylo vidět, že si Bibiana s Leškem Wronkou velmi rozumí. "S Leškem se známe už asi deset let, takže ho Bibča vídá od narození," vysvětlila Nesvadbová.

Výtěžek z dražby obrazů půjde pro Klub přátel dětských domovů. "Spolupracujeme s touto organizací společně s manželkou Petra Bendla Tamarou už hrozně dlouho. Podporují děti s talentem, hledají uplatnění dětem, které dětský domov v dosažení dospělosti opouští," dodala spisovatelka. Charitativní aukce vynesla 608 tisíc korun.