"Kdybych nafotila nějaké nahé fotky, popřelo by to všechno, co jsem doposud o nahotě tvrdila," řekla Novinkám Andrea Kerestešová. "Já nemám potřebu se svlékat do pánských časopisů jako jiné známé tváře. Abych si v šedesáti říkala, jaká jsem byla krásná baba? To můžu nafotit soukromé fotky," prozrazuje.

Jitka Válková a Andrea Kerestešová ve španělské restauraci

Jitka Válková (vpravo)a Andrea Kerestešová (vlevo) ve španělské restauraci

FOTO: Senza

"Představa, že se nad mými fotkami rozplývají a bůhví co ještě dělají cizí muži, mi nic neříká. Ani za sto miliónu bych do pánského časopisu nahá nefotila," řekla rázně Kerestešová.

Jejím maximem je pózování ve spodním prádle. Ani to se ale rodině Kerestešové nelíbilo. "Slovensko je prostě mnohem konzervativnější země. Nikdo tam nechápe, že jsem normální herečka. Všichni si jen pamatují, jak jsem se ve filmu Rafťáci objevila ve spodním prádle,“ vysvětlila Andrea na křtu nových chipsů, které pokřtila společně s Kristýnou Lebedovou, Josefem Karasem a Jitkou Válkovou.

Jitka Válková, Andrea Kerestešová, Kristýna Lebedová a Josef Karas ve španělské restauraci

Zleva: Andrea Kerestešová, Kristýna Lebedová, Josef Karas a Jitka Válková a  ve španělské restauraci

FOTO: Senza

Kerestešové během tance na České miss při záklonu ze šatů vypadlo ňadro. "Když jsem to druhý den viděla v novinách, byla jsem zoufalá a hodně jsem se kvůli tomu naplakala," říká herečka.

Andrea Kerestešová ve svatebních šatech na módní přehlídce Zuzany Bottkové

Andrea Kerestešová ve svatebních šatech na módní přehlídce Zuzany Bottkové

FOTO: Michaela Feuereislová

Kerestešová se proslavila reklamou na mobilního operátora, kde umývala televizní obrazovku zevnitř. Hrála ve filmu Rafťáci. Nyní exceluje v seriálu Vyprávěj.