Přestože by celá rodina Cisnerosových už v životě nemusela hnout prstem, novinářka Jacki chce ve své práci i nadále pokračovat. „Neumím si představit, že bych nepracovala,“ uvedla.

Úterý bylo pro oba manžele osudným dnem. Gilbert Cisneros se po práci rozhodl zastavit v havajském rychlém občerstvení v kalifornském Pico Rivera a poobědvat. Spolu s jídlem si koupil i deset losů loterie Mega Millions.

Šance na výhru byla zcela nepatrná

Jeden z nich s čísly 8, 9, 21, 31, 36 a 43 jim později přinesl miliardový jackpot. Šance na výhru byla přitom podle odborníků 1:175 711 536.

Novinářka Jacki právě trávila středeční noc směnou v televizi KNBC-TV, když jí ve dvě hodiny ráno šéf řekl, že výherní tiket byl zakoupený v blízké restauraci v Pico Rivera.

Cisnerová zavolala svému manželovi a požádala ho, aby jí přečetl čísla na všech losech, které koupil. Na jednom z nich se opravdu čísla kompletně shodovala s losovanými.

Výherci několika miliardového jackpotu Gilbert a Jacki Cisnerosovi

FOTO: Facebook, Novinky

Manžel svou ženu usměrňoval v projevech radosti

„Pořád jsem jen křičela a plakala,“ uvedla šťastná výherkyně. Její manžel ji však mírně pokáral, aby tolik nepovykovala, že by měli zůstat v anonymitě. Kolegové z televize už však tušili, co se stalo.

V současnosti krátce nezaměstnaný Cisneros měl reakci úplně opačnou. Chtěl jít v klidu do kostela a děkovat Bohu. Dvojice se chystá část své výhry věnovat na charitu a místnímu kostelu.

Pár by nyní rád zakoupil dům poblíž Los Angeles, aby Jacki Cisnerosová nemusela dojíždět daleko do svého zaměstnání. Ani po získání osmé nejvyšší výhry v historii americké loterie totiž rozhodně neplánuje podat výpověď.