"Já nevím, co tu dělali. Já je tedy rozhodně nezvala," řekla smutně Novinkám Agáta. "Honza byl hrozně naštvanej a nedalo se mu vysvětlit, že jsem tady o ně fakt nestála," upřesnila modelka.

Na Smíchovskou pláž byli pozváni blízcí přátelé modelky, média a především Hanychové rozvětvená rodina. "Mám tu mámu, tátu, babičku, čtyři sourozence vlastní a dva nevlastní, sestřenici a spoustu dalších. Jsme prostě Hujerovi," prozradila Agáta.

Na oslavu však nezváni dorazili expartneři modelky. Přišel automobilový závodník Jan Charouz, zlatník Robert Hájek a také poslední exmilenec modelky Matouš Peschek. "Já s nimi nemám problém. S Robertem jsme dokonce i kamarádi, ale přijde mi fakt nevhodný chodit na oslavu narozenin, kam je nikdo nezval. Nechala jsem je vyhodit," vysvětluje modelka.

A co přinesli Agátě za dárek? "Charouz mi dal kachničku do vody," prozradila o dárku syna milionáře Antonína Charouze modelka.

"Chápu, že mému současnému příteli Honzovi to bylo strašně nepříjemné. Ale tentokrát jsem v tom fakt byla nevinně," dodala Agáta.

Hanychové rodina k narozeninám přála především hodného chlapa a aby jí vztah konečně vydržel. "Takhle ti budeme Agátko přát k první, druhé i třetí svatbě," reagovala na častou výměnu partnerů své dcery Veronika Žilková. "Honzo, myslím samozřejmě k bronzové, stříbrné i zlaté svatbě," usmála se na Honzu Brabce.

Brabce si Žilková velmi oblíbila. Agáta s ním chodí už třičtvrtě roku a na případnou žádost o ruku by prý rozhodně řekla "Ano". "Oproti mým expartnerům má máma Honzu strašně ráda. Dokonce tak, že spolu bydlíme u ní v domě," dodala Agáta.