Vyznavače mužného sportu zaujalo vystoupení královen české krásy, dalších manekýnek a dokonce i manekýnů.

Stejně je zaujali baviči Alois Josef Náhlovský, Josef Mladý a zpěvačka Dara Rolins i její taneční skupina. Ti všichni naplnili očekávání pořadatelů, kteří chtějí obnovit v Lucerně tradici boxerských vystoupení. Chtěli nejen přitáhnout více diváků, ale také celý večer drsného sportu "zjemnit".

Daru box zajímá

Dara Rollins má už se spojením boxu a show určité zkušenosti. Zpěvačka, ač sama je křehkou ženou, považuje box za zajímavý. Podle ní by se utkání profesionálních boxerů měla koncipovat jako přitažlivá představení ve velkých halách.

Mladý narazil do stromu

Své zkušenosti s boxem měli i oba baviči, i když jejich první zážitky je od ringu navždy odradily. Sportovněji vyhlížející Mladý se zkoušel "škádlit" se svým kamarádem boxerem. První úder soupeře ho připravil o brýle. Druhým úderem se odrovnal sám, protože neviděl a svůj životní úder vedl proti kmenu stromu, který neuhnul.

Náhlovský měl premiéru v ringu v šesti letech. Tehdy dostal ránu, rozbrečel se a rychle utíkal domů. Dnes se na box maximálně podívá v televizi, ovšem jen ten olympijský. Za sport, který mu opravdu jde, označil šachy.