"Ležela jsem u bazénu, bylo pod mrakem a na chvíli jsem usnula. Když jsem se probudila, bylo azuro a Salmička už měla červený nosánek i tvářičky. Tak už máme za sebou první spálení," prozradila teď již s úsměvem Belohorcová.

"V první chvíli jsem se lekla, ale všechno bylo v pohodě. Salmě se pak obličejíček trošku sloupal, ale nyní už je v naprostém pořádku," upřesnila Belohorcová.

S dvouměsíční dcerou a přítelem Vlastou Hájkem strávili na Floridě tři týdny. Salma má za sebou první let. "Byla neuvěřitelná. Celý let tam i zpátky prospinkala. V letadle jsme si zaplatili speciální dětskou postýlku, tak měla naprosté pohodlí," dodala moderátorka na párty restaurace Susharna.

"Je krásně a na odpolední akci s dcerou vyrazím ráda. S večery to je teď horší, to jsem máma na plný úvazek a pracovní akce zatím musí stranou," vysvětlila.

Nyní rodinu čeká stěhování do nového domu, kterému přezdívají pražské Melrose Place. Rozlehlý komplex, rozdělený na velké bytové jednotky, budou obývat s řadou jejich přátel. Společnou budou mít zahradu a bazén.

Párty si vedle Belohorcové nenechaly s dětmi ujít také další hvězdy.  Petr Janda dorazil s manželkou Alicí a dcerami Martou a malou Anežkou. Pavel Šporcl si slunečné odpoledne užíval s Bárou Kodetovou, jejich dcerou Violetou a herečky dcerou Lilly, kterou má z prvního manželství.