Bývalá profesorka z britského hrabství Lancashire před sedmi lety odletěla na dovolenou do Los Angeles. Měla dobrou práci, vlastní dům i auto, ale v životě se přesto cítila nenaplněná. Rozhodla se proto dát si pauzu a odjet si odpočinout na prázdniny za oceán.

Poprvé spolu mluvili o rodině Simpsonových

Po dvou dnech potkala mladého muzikanta. Setkali se v hostelu, kde dříve pracoval a začali si povídat o seriálu Simpsonovi. Nakonec se mladý Američan svěřil i s tím, že si vydělává jako pouliční muzikant. Jako mnozí další snil i on o pěvecké kariéře, ale neměl štěstí.

Vzájemně si i přes všechny nesnáze a velkou dálku, která je od sebe dělila, padli do oka. Jejich láska trvala pouhých pět dní, když Orlick řekl Clairové: „Víš o tom, že budeme manželé“ a učitelka neváhala ani chvíli a odpověděla: „Ano, vím to“.

Snubní prsteny si nechali vytetovat

Po devíti dnech od seznámení je soud v Los Angeles prohlásil za manžele. Snubní prsteny si přitom nechali na prsty vytetovat a svatební noc strávili v hostelu.

„Naše náhodné setkání předčilo mé nejdivočejší sny. Lidé se vždy budou snažit dělat rozumné věci. Nechat za sebe občas mluvit své srdce ale určitě stojí za zkoušku. Já to udělala a rozhodně nelituji,“ řekla Clairová.

V listopadu se páru narodí už druhé dítě

Rodinu a přátele Angličanky její rozhodnutí přinejmenším zaskočilo. Ona však všem dokázala, že pohádkové příběhy se stávají. Spolu se svým mužem žijí v Anglii již sedm let a vychovávají čtyřletého syna Elijaha. Sourozence by se malý Elijah měl dočkat během listopadu.

Sedmatřicetiletá bývalá profesorka nyní působí jako manažerka svého manžela. „Vzhledem k tomu, jak jsme se s Danielem setkali, v našem domě neexistuje slovo nejde nebo nemůžu,“ uvedla odhodlaně Clairová.