"Vnímám vyzařování energie z lidí i z míst. Hráli jsme nedávno v Karlových Varech, kde je mnoho negativních věcí, především proto, že tady působí ruské mafie. Najednou, a to se mi ještě nestalo, na mě uprostřed představení padla vlna těžké deprese. A nejenom na mě. Kolegyně, která tady hrála se mnou, si postěžovala na podobné pocity. Všechno je vzájemně propojeno. A ve Varech je to celé obkrouženo negativismem určitých lidí, jejich činy, jejich současným myšlením i jejich vizemi do budoucnosti," řekla Květa Fialová.

Nabíjí se jako mobil

Oblíbená herečka tvrdí, že za všechny svoje schopnosti vděčí svojí mamince, a je přesvědčena, že jí maminka své schopnosti ještě před narozením předala. Z hvězd pravidelně čerpá nejčistší sílu. "Nabíjím se stejně jako můj příšerný mobil. Já ale čerpám energii z vesmíru, nikoliv však jako zloděj. Když ji přijímáte v pokoře, tak k vám pozitivní energie přijde. Občas se divím, když si někdo stěžuje, že je unavený, bolí ho nohy nebo má žízeň. Vždy se leknu, že lidi trápí tyto pocity. Já o nich nevím. Je mi to prostě tak dáno a děkuji za to. Maminka malovala velmi silné mediální obrazy a vždy si stvořila bytost, s níž mohla hovořit. Myslím si, že než jsem se narodila, tak mi všechny své schopnosti předala prostřednictvím lotosu. Když jsem byla mladá, tak jsem to nevěděla. Ten lotos rozkvetl právě díky mamince a bez mého většího přičinění," prohlásila herečka se svým pověstným tajemným úsměvem.

"To, že mám k dispozici určité schopnosti, jsem poznala už před časem. Sama jsem se divila. Psala mi například sama od sebe ruka a odpovídala mi na některé důležité věci. Bylo to velice vzrušující, ale není to tak zásadní věc. Kolikrát o něco usilujete a nepřijde to. Občas se divím, že bez mojí zásluhy mi toho přichází víc, než si zasloužím. I když v sobě mám velkou pokoru. Proto už o nic neprosím. Jenom děkuji," uvedla herečka.

Stáří si užívá

Ani s přibývajícím věkem neztrácí Květa Fialová optimismus a naopak tvrdí, že si stáří dokonale užívá. Prý je dokonce zvědavá na okamžik svého odchodu ze světa. "Smrti se ani omylem nebojím. Dokonce se těším na ten okamžik, protože jsem dobrodruh. Jsem ráda, že moje tělo je staré. Strašně se mi to totiž líbí. Nikdy bych ze sebou nenechala nic udělat, třeba u plastického chirurga. Nechávám prostě všechno plynout. Věci mají mít přirozený průběh. Na odchod ale přesto zatím nepomýšlím. Pořád pracuji, strašně ráda cestuju, a ráda se setkávám z lidmi. Všechno má svůj čas," podotkla Květa Fialová.