"Bolí to jako čert. Já jsem ale bojovnice, nevzdávám se," řekla Novinkám Simona Krainová. Topmodelka si nadměrnou zátěží při tanci přivodila zápal šlah.

Tančí jen díky doktorům, kteří jí před tancem píchají injekce proti bolesti. Lékaři ale Simonu neustále upozorňují, že by měla svoje působení v Let´s Dance ukončit. Je to příliš nebezpečné.

Hrozí jí nejen konec kariéry modelky, ale v nejhorší představě i invalidní vozík. Simona se pohybuje pomocí berlí, které odhazuje jedině při tanci. "Mám speciální dlahu, která mi nohu drží v klidu a chodím o berlích. Je to kvůli tomu, aby si mimo taneční tréninky noha co nejvíce odpočinula," vysvětluje.

"Je pravda, že mi lékař řekl, že bych ve stáří opravdu mohla skončit na vozíku. A také je pravda, že mě varoval, že bych brzy mohla zapomenout na podpatky, což je pro modelku likvidační," prozradila Simona.

Modelku tanec nadchl. Když už mu věnovala tři měsíce života, nechce se ho vzdát. Stále se snaží bojovat a věří, že to zvládne.

"Je pro mě těžké se rozhodnout, zda v soutěži skončit. Já Let´s Dance žiju a snažím se udělat vše proto, abychom to s mým tanečním partnerem Erikem dotáhli co nejdál. Už kvůli němu. Je skvělej a dává tanci celé své srdce," dodala Krainová.