"Kdyby napsala moje hospodyně knihu o mém soukromí, tak bych ji snad odstřelil," řekl Novinkám se smíchem Marek Vít, manžel moderátorky Mirky Čejkové. "Naštěstí máme takovou hodnou paní a věřím, že by nikdy nic takového neudělala. Jakmile přijdu ale domů, raději rychle dám naší paní rychle podepsat smlouvu o mlčenlivosti," dodal se smíchem Vít.

Marek Vít na křtu knihy Iveto, sbohem

Marek Vít na křtu knihy Iveto, sbohem

FOTO: Michaela Feuereislová

S knihou o soukromí Ivety Bartošové nesouhlasí ani modelka Hanka Mašlíková. "Hospodyně by z etických důvodů tohle dělat neměla. Člověk si ji pustí do svého soukromí a měla by zachovávat nějaké tajemství. Ať je Iveta Bartošová, jaká je, je to podle mě vůči ní nefér," řekla Novinkám modelka.

Hanka Mašlíková s přítelem Martinem na křtu knihy Iveto, sbohem

Hanka Mašlíková s přítelem Martinem na křtu knihy Iveto, sbohem

FOTO: Michaela Feuereislová

Také Sámer Issa, který křest moderoval, nesouhlasí s tím, aby hospodyně mluvily o soukromí svých klientů.  "Já sám mám uklízečku z Ukrajiny. Když vidím tu knihu od Goldy, asi si doma začnu sakra dávat pozor, co budu dělat a říkat. Moje paní naštěstí vůbec neumí česky, a kdyby měla v plánu udělat něco podobného jako Golda, tak bych jí snad ještě uřízl radši jazyk," prozradil Sámer.

Křest knihy Iveto, sbohem

Křest knihy Iveto, sbohem

FOTO: Michaela Feuereislová

Hospodyni raději nemá skladatel Zdeněk Barták. "Pouštět si lidi do soukromí je velmi složitá věc. Mojí hospodyní je moje žena, a to je skoro jistota," řekl Barták. "U nás by ale hospodyně stejně moc o čem psát neměla. Goldu ale svým způsobem chápu, chtěla se vyrovnat s minulostí a začít nový život," dodal skladatel, který společně s Tomášem Gottliebem knihu pokřtil. Oba jsou bývalí manažeři Bartošové.

Manžel Ivety Bartošové, herec a manažer Jiří Pomeje tvrdí, že kniha Iveto, sbohem je veřejnou popravou jeho ženy a s advokáty se snažil o zastavení knihy a vydání předběžného opatření. Kniha Iveto, sbohem... ale přesto v těchto dnech vychází. A je plná opravdu pikantních historek. Nechybějí informace o pokusech o sebevraždu, o závislosti zpěvačky na prášcích a alkoholu, o její nespolehlivosti, o jejím paranoidním chování nebo například o tom, jak vlastnímu synovi Arturovi hrozila smrtí.