Jitka Válková vyhrála v soutěži vůz Suzuki SX4. Vůz v cihlové metalické barvě se bude hodit Jitce i na cesty na Moravu. "Je to moje úplně první auto v životě. Jsem nadšená. Do Třebíče alespoň nebudu muset jezdit autobusem," řekla Novinkám Válková.

S řízením zatím nemá zkušenosti. Naposledy řídila v autoškole. Řidičské oprávnění má od loňského listopadu. "Od té doby jsem neřídila. Neměla jsem možnost. Rodiče nemají řidičák, takže auto v rodině nebylo," vysvětluje.

Jitka Válková a Veronika Machová převzaly vozy Suzuki

Jitka Válková a Veronika Machová převzaly vozy Suzuki

FOTO: Michaela Feuereislová

"Plánovala jsem, že si  pořídím nějaké obyčejné hodně levné auto, abych se za volantem otrkala a zaparkovala bez toho, abych odřela pět jiných aut," směje se.

První jízdu v novém voze absolvuje s přítelem Mirkem Ciprou. "Sama bych si asi ještě netroufla. Do autosalonu pro mě přijede přítel a odřídí to domů. O víkendu pojedeme k našim do Třebíče. Tam si to pořádně natrénuju," prozrazuje.

Jitka Válková s přítelem Mirkem Ciprou na párty v Buddha Baru

Jitka Válková s přítelem Mirkem Ciprou

FOTO: Michaela Feuereislová

Rodiče už jejího nového přítele Mirka Cipru znají. Nejdříve se prý velmi báli dvacetiletého věkového rozdílu, který dělí Jitku s novým partnerem. Po seznámení ale byli nadšeni. "Byl se mnou u rodičů na Velikonce. Rodiče ho poznali a ví, že to je hodný chlap. S věkem už nic nenaděláme," směje se. "Znám i horší případy. Myslím, že věk zas tak nehraje roli," dodala Válková.

Jitka Válková a Veronika Machová převzaly vozy Suzuki

Jitka Válková a Veronika Machová převzaly vozy Suzuki

FOTO: Michaela Feuereislová

Nový vůz převzala také Česká Miss World 2010 Veronika Machová. Narozdíl od Válkové ale získá jen jeho zapůjčení na jeden rok. Machová bude jezdit v nejmenším voze Suzuki Splash v černé barvě.