Slovenka Radka Pavlovčinová je bývalou přítelkyní Ondřeje Rumla. Poté, co ho po tříletém vztahu pustila k vodě, se zpěvák začal ze žalu poflakovat po barech a popíjel alkohol více než je zdrávo. Hodně zhubl a byl kost a kůže. Z rozchodu se dlouho vzpamatovával.

Radka Pavlovčinová, finalistka reality show Robin Hood

Radka Pavlovčinová, finalistka reality show Robin Hood

FOTO: Michaela Feuereislová

Exotická kráska Radka žije v Praze, ale pochází ze Slovenska. Nehrála v žádném muzikálovém představení, má však zkušenosti před kamerou. Objevila se například ve filmu Rafťáci. "Ondra mi přeje hodně štěstí, jsme už v pohodě," prozradila Radka.

Jan Kříž, finalista muzikálové reality show Robin Hood

Jan Kříž, finalista muzikálové reality show Robin Hood

FOTO: archiv TV Prima

Druhou známou tváří je zpěvák Honza Kříž, expřítel zpěvačky Míši Noskové. Honza je v muzikálových vodách jako doma. Hraje hlavní mužskou roli Michala v muzikálu Děti ráje, jednu z hlavních rolí má také v Johance v Arku. Kříž to zkoušel v třetí řadě Česko hledá SuperStar, ale skončil před branami finále. Dostal se do poslední čtyřicítky. Do soutěže ho tenkrát přihlásila Nosková, která to nakonec do finále dotáhla. Už během soutěže se ale rozešli.

Finalisté Robina Hooda Laco Hudec a David Weingärtner

Finalisté Robina Hooda Laco Hudec a David Weingärtner

FOTO: Michaela Feuereislová

Ve čtyřícítce SuperStar byl také další finalista Robina Hooda Laco Hudec. Nyní například hraje v muzikálu Carmen. Řada dalších finalistů už má zkušenosti z muzikálů. Ve finále je také zpěvák a herec Peter Veslár, který účinkuje v Dětech ráje a také v Jacku Rozparovačovi. Finalista Petr Novotný má také muzikálové zkušenosti.

Finalisté Ladislav Korbel a Eliška Ochrmanová jsou partneři v osobním životě

Finalisté Ladislav Korbel a Eliška Ochmanová jsou partneři v osobním životě.

FOTO: Michaela Feuereislová

O hlavní role Marianny a Robina Hooda bojuje i jeden milenecký pár. Do finále se dostali partneři Ladislav Korbel a Eliška Ochmanová.  Finálová kola startují na televizi Prima již v neděli.