Brazílie, země pláží, kde běžně chodí modelky upravené silikonem nahoře bez, možná konečně našla něco, co uráží její sexuální vnímání - Paris Hiltonovou. Americká celebrita, která je v USA známá především tím, že je známá, natočila reklamu na brazilské pivo, která není podle brazilských úřadů zřejmě tak úplně v pořádku.

V nejbližších dnech se bude řešit, zda je v reklamě alkoholický nápoj propagován pomocí sexu či erotiky. Pokud bude rozhodnuto, že je Paris Hiltonová v reklamě čistě sexuálním objektem, tak Brazilci uvidí žhavý pivní spot s dědičkou hotelového impéria maximálně na internetu. A to se podle všech předpokladů doopravdy stane.

Stížnosti musí pivovar řešit

Minutová reklama Hiltonové na pivo, jehož název je v portugalštině "velmi blonďaté" debutoval v únoru během karnevalu v Riu. Paris Hiltonová v něm v přiléhavých černých šatech vypadá opravdu velmi blonďatě, bere si pivo z ledničky a chladí si s ním své tělo. Mezitím ji z protější budovy fotí paparazzi a nadšeně sledují další lidé. Hiltonová se u toho samozřejmě nakrucuje a snaží se u toho vypadat co nejvíc sexy. A to Brazilcům právě vadí.

Pivo značky Devassa již obdrželo tři oficiální stížnosti, každou směřovanou na jinou součást reklamy, na které musí zareagovat do deseti dnů. Ať už ale dopadne kauza reklamy s Paris Hiltonovou jakkoli, firma si může mnout ruce. Sklady jsou prý již takřka vyprázdněné a pivovar pomalu nezvládá uspokojit poptávku trhu po pivě, které se podařilo Hiltonové kontroverzní cestou zpropagovat.